| SaftS a întrebat:

Am un mouse a+ gaming Horus, model :MGMOV10, cu 4000 dpi, ce as vrea sa întreb este dacă as putea seta 400 sau 800 dpi deoarece din butoanele mouse-ului dpi-ul se schimba din 500 in 500, iar din driver nu pot face nimic la dpi sau cel puțin nu știu eu, însă in driver mai am o opțiune :" mouse sensitivity" care are un număr se la 1 pana la 15, acum nu știu ce as putea face pentru a putea ajunge la dpi-ul dorit (400 -800), cine ma ajuta ii dau funda!

1 răspuns:
| Sekim a răspuns:

Salut
Verifica pe Google daca Horus (daca asta e producatorul) are un program de cofingurare. De exemplu SteelSeries are SteelSeries engine si de acolo modifici culoarea, dpi, etc. Sau uita te pe cutia de la mouse sau prin instructiuni ar trebui sa fie. Daca nu are program nu stiu ce sa zic, cred ca exista si alte variante dar asta ar fi cea mai buna.
See youwinking