| Antonio66666 a întrebat:

Salut, am un MYRIA MY8306, va rog frumos să-mi spuneți dacă pot să-i măresc memoria de stocare pentru că are doar 32 de GB și 4 RAMI, că am mare nevoie, macar daca as putea să-i pun 125 de GB memorie, dau funda.

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Nu poti, ai doar 32gb eemc in acel laptop, poti folosi un hard extern daca vrei.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă circuitul MMC de 32GB e lipit (e inamobivil) de placa de bază eu zic să nu incerci nimic.

| Fanibu a răspuns:

Cu ajutorul unui card de 128 gb, poti sa-i maresti stocarea.Are suport TF Card.Memoria de stocare fiind MMC, vine ca un cip lipit pe placa de baza.

| Antonio66666 explică:

Și am citit pe internet cum că ar avea slot de SSD ASE este?