| YourDeath a întrebat:

Am un nenorocit de Allview x1 soul, si m-a umplut de draci! Ce naiba pot sa ii fac, ca imi face figuri! Daca pun o melodie sau o poza pe el prin usb, nu o recunoaste bine... Resetez memoria telefonului, pun din nou fisierul, imi face iar figuri, si trebuie sa ii dau resetare din fabrica. I-am dat de 30 de mii de ori resetare, pana am pierdut tot ce aveam pe el, ca nu am salvat nimic, nici poze, nici fisiere, nimic, si m-am saturat! Ce naiba ii pot face? Oh, si nu va obositi sa raspundeti daca nu aveti un sfat util! Nu vreau raspunsuri gen "ia-ti altul"

1 răspuns:
| LupascuPaul a răspuns:

Daca ai garantie la el o sa ti-l repare firma de unde l-ai cumparat.
In caz ca nu mai ai garantie iti recomand sa te duci la o firma experimentata si sa ii intrebi pe ei.
In cel mai rau caz va trebuii sa schimbi Sistemul de operare.