| alexush a întrebat:

Salut..am un Nokia 1100 in retea Orange. vreau sa redirectionez toate apelurile care vin catre alt numar dar nu merge.dau la redirectionare apeluri primite in setari. dupa ce bag numarul unde vreau sa se redirectioneze imi cere cod siguranta.eu nu il stiu pentru ca nu am avut niciodata. poate persoana de la care l-am luat a avut si nu il stie...a uitat. exista ceva un cod pentru resetare cod siguranta?! am gasit pe net dar nu merg..altceva..un ajutor?! dau funda si vot

1 răspuns:
| gir861 a răspuns:

Dacă nu s-a schimbat codul din fabrică al telefonului poți încerca 0, 0000 sau 00000 (cel mai probabil ultimul).