| laur19 a întrebat:

Salut,am un Nokia 5130 xpressmusic si de fiecare data cand incerc sa ascult o melodie imi da o eroare sau cv si anume memorie insuficienta.Ce pot face sa-l fac sa mearga?

5 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Unele carduri au probleme si in special cele ieftine. incearca sa inchizi si apoi sa deschizi telefonul.un fel de reset pentru ca oricum functie de formatare card sd nu cred ca ai pe telefon, asta ar fi fost solutia!

| WalterWhite a răspuns:

Pai mai sterge ceva sa ai memorie sau vezi ca fisierul sa fie mp3 ca sa il suporte.

| Romania2014 a răspuns:

Aceeasi problema a avut-o fratele meu pe acelasi tip de telefon...l-a dus la reparat dar nu se mai poate repara iti spun din propria mea experienta! Funda?!

| laur19 explică (pentru Romania2014):

L-am dus la un service si mi l-au reparat in 12 minute

| laur19 explică:

Nu cred ca este de la card pentru ca am incercat sa pornesc melodii si dupa telefon si tot la fel da, cred ca am sa-l duc la reparat si vedm daca se poate, oricum mersi pentru raspunsuri