| Gabi1999 a întrebat:

Salut am un Nokia E52 cand apas pe butonul de aprindere doar vibreaza si nu se aprinde ce are si cat costa reparatia?

Răspuns Câştigător
| Razvanp69 a răspuns:

Am o banuiala ca poate sa fie de la soft. Ia incearca sa pui alt soft pe el. http://www.nokia.com/global/support/nokia-pc-suite/ download-ul e in dreapta jos. Instalezi ce e de instalat dupa faci ce iti zice... bagi usb...downloadezi soltu de la Nokia etc.

| Gabi1999 explică (pentru Razvanp69):

Explica-mi toate etapele si iti dau funda

| Gabi1999 explică (pentru Razvanp69):

Spune-mi toate etapele si iti dau funda

| Razvanp69 a răspuns (pentru Gabi1999):

Nu sunt Nostradamus sa stiu toata chestia aia pe derost pentru ca la cate Nokia sunt fiecare lucreaza in stilul lui.

| Gabi1999 explică (pentru Razvanp69):

Am conectat telefonul la usb si nu merge nu mi-l gaseste

| Razvanp69 a răspuns (pentru Gabi1999):

Ai facebook?

| Gabi1999 explică (pentru Razvanp69):

Da
Tudorie Cosmin Gabriel

| Gabi1999 explică (pentru Razvanp69):

Da
tudorie cosmin gabriel

| Razvanp69 a răspuns (pentru Gabi1999):

Da-mi accept Plopeanu Razvan

9 răspunsuri:
| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Iti recomand sa-l duci la un service. Costa aproximativ 100 de lei.