| Popa_Razvan_1995 a întrebat:

Salut, am un note 9 si nu mai are semnal deloc, cartela este buna ca am încercat-o si la alte telefoane, de la ce poate fi problema si daca a mai avut cineva această problemă sa ma ajute.

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Eu am avut o problema similara, dar pe alt model de telefon, de vina a fost antena interna dezlipita. S-a rezolvat cu 100 de lei la service. Ca sa vezi daca si la tine e acelasi defect, verifica wireless-ul si bluetooth sa vezi daca merg normal. Daca nu merg, nu prind semnal cum trebuie ai aceeasi problema.