| CelTimid321 a întrebat:

Salut, am un notebook Toshiba NB300-108 si nu mai pot intra in bios. Am incercat multe combinatii de taste.
Ceva sugestii?

6 răspunsuri:
| ShamelessQboy a răspuns:

Ne descrii si noua cum ai incercat?
Totdeauna sa incrci imediat in tip ce isi face start up dupa shutdown.

| CM7YRE a răspuns:

Delete/F2/FN+F2/FN+F11/F12 si tot asa. Sunt multe idei, doar sa apesi repede cand se porneste. Unele combinatii de "teste" le apesi inainte sa pornesti laptopul si tot asa.

| CelTimid321 explică (pentru ShamelessQboy):

Https://m.imgur.com/gallery/sMXvdpv
Asta zice imedist ce il pornesc.

| CM7YRE a răspuns (pentru CelTimid321):

Ai zis ca nu mai poti intra in bios, nu ca ai o eroare. Exact cum scrie acolo, ii dai un repair, ori folosesti safe mode daca te lasa, ori copiezi fisierele corupte, ori reinstalezi windows ori...ori...