| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un noutbook care dupa aprindere rămâne cu monitorul stins, dar indicatoarele lumineaza.
Când încerc să-l conectez la un monitor apare monitorul, nu primeste semanl, in ce poate fi problema?

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Noutbook? Ce-i ăla?
Am avut cândva un notebook care avea displayul dus...cică nu făcea pe undeva contact, șuruburile erau lăsate...

| LPCTSTR a răspuns:

Placa grafica arsa, componente mai putin relevante arse, pini care nu fac contact, n-avem de unde sti. Du-l intr-un serivce autorizat, vezi ce spun ei.

| Emiliooo a răspuns (pentru LPCTSTR):

Trist dar mersi.

| Răzvi42 a răspuns:

Bai,mai pui de multe ori intrebarea? Wtf

| Emiliooo a răspuns (pentru Răzvi42):

Scuze prima data folosesc siteul.