| adrianoSchumy a întrebat:

Am un p8 lite si de câteva zile se mișcă ffff greu, îmi dă eroare UI System, se înțeapă în joc gen pokerstars care e online... Ce îmi recomandați?

1 răspuns:
| Thealexis a răspuns:

Dă-i un „reset to factory settings" și bifează înainte să NU păstreze setările. E virusat sau îl „obosește" o aplicație. Să știi că variantele „lite" de la Huawei sunt foarte slabe, chiar dacă specificațiile par bune. De la Huawei sunt bune doar P7, P8, P9 (fără „lite") și Honor-urile.