| Tony780 a întrebat:

Salut, am un pc cu windows sp 2, nu mi-a plăcut windowsul așa că i-am date update la windows sp 3, torul a fost ok până când am sa încărcat 62% când mi-a spus ca driverul nu este pregătit să primească actualizări... Am dat cancel și am în pc ul. A doua zi când aprind pc-ul, după ce se aprinde windows se face tot ecranul negru și îmi arăta doar mousul... Nu ma lăsa să folosesc comanda ctrl+alt+delete. Nu știu ce să fac, dau funda!

2 răspunsuri:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Nasol! Nu l-ai lăsat să termine! Puteai să continui aşa, şi apoi să cauţi driverul. Cel ma irecomandabil ar fi o nouă reinstalare de Windows, dar ar fi nevoie de o formatare, respectiv ştergerea vechiului sistem. În cazul în care îţi rămân fişiere din vechiul sistem, e mare posibilitate să aibă probleme cu încărcarea sistemului de operare. Ai avea nevoie de un CD bootabil să poţi repara ce ai stricat.

| Tony780 explică:

Cum pot face rost de acel CD botabil?