| Tony780 a întrebat:

Salut, am un pc cu windows sp 2, nu mi-a plăcut windowsul așa că i-am date update la windows sp 3, totul a fost ok până când sa încărcat 62%, mi-a spus ca driverul nu este pregătit să primească actualizări... Am dat cancel și am oprit pc ul. A doua zi când aprind pc-ul, după ce se aprinde windows se face tot ecranul negru și îmi arăta doar mousul... Nu ma lăsa să folosesc comanda ctrl+alt+delete. Nu știu ce să fac, dau funda pentru cine ma ajută!

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Reinstaleaza sistemul de operare, versiune curata si fara erori.

| Tony780 explică:

Adică să reinstalez windowsul?