| YT_Nordus_1996 a întrebat:

Salut, am un Philips smart tv 4000 series si nu pot folosi Youtube-ul, gen nu ma pot conecta cu telefonul la tv, ajutati-ma va rog happy

5 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Este posibil pentru prima data cand te conectezi cu telefonul. sa iti ceara un cod. intra pe tv in aplicatia Youtube si vezi daca ai undeva la setari un cod.

| YT_Nordus_1996 explică (pentru octav005):

Pai aici e faza... nu merge sa intru in aplicatia Youtube de pe smart tv si nici sa ma conectez cu telul la smart tv

| octav005 a răspuns (pentru YT_Nordus_1996):

Dai un restart la telefon

| Stefan_Nistor_1916 a răspuns:

Ca sa te poti conecta cu telefonul la tv respectiv Youtube trebuie sa ai televizorul conectat la reteaua de internet din casa si telefonul la aceeasi retea.

| YT_Nordus_1996 explică (pentru Stefan_Nistor_1916):

Sunt conectate la aceeasi retea dar nu merge