| RaduAna01 a întrebat:

Salut!

Am un player mp3(Quilive) si nu stiu cum sa pun pauza la melodie sau ceea ce mai ascult. Fiindca de fiecare data cand inchid si il redeschid ajung la prima melodie, nu la ceea ce am ascultat-o. Si e destul de neplacut sa ascuti jumatate de ora dintr-un material de o ora si sa fii nevoit sa asculti din nou ca sa ajungi la continutul nou din respectiva conferinta/colaj.

Nu stiu daca am problema aceasta pentru ca am impartit totul in fisiere si le-am grupat, dar tot mi se deschidea primul fisier din primul folder. Ma poate ajute va rog cineva cu un sfat? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| 94Lucifer94 a răspuns:

Probabil trebuie să cauți in setări dacă are ceva opțiune să redea fisierul la care ai rămas. Dacă doar pui pauză, ar trebui să poți da play, insă nu știu, tu poate il inchizi de tot si cand se deschide o ia de la capăt. Plus că ar trebui să poți derula dacă asculti cărți audio. E mai practic telefonul decat un mp3 player.

| RaduAna01 explică (pentru 94Lucifer94):

Ai cautat prin setări, dar nu era nimic specificat acolo legat de asta. Dar după ce am pus întrebarea aici ma tot jucam sa ii dau de cap și am descoperit ca da, îl inchideam de tot și ar fi trebuit sa apăs lung pe butonul de play/pause si apoi sa închid mp3-ul. Și când deschid din nou de la on, rămân la ceea ce am ascultat.

Poate e mai practic sa ascult de pe telefon, doar ca mie mi se pare ca pe mp3 pot asculta mult timp fără sa se descarce atât de repede.

| RaduAna01 explică (pentru RaduAna01):

*am cautat

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru RaduAna01):

Eventual acultă muzica pe shuffle, gen să dai play aleatoriu. Eu prin tinerețe aveam 120 de melodii care le ascultam așa mereu, nu m-am plictisit nici după ce le-am invățat versurile la toate laughing

| RaduAna01 explică (pentru 94Lucifer94):

Mulțumesc de sugestie!

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Play de 2 x

| RaduRobertRO a răspuns:

Butonul mare de play are si pauza pe el.