| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten caruia i s-a blocat contul de Facebook si nu mai pot tine legatura cu el pe net si maine am de gand sa merg la el sa ii deblochez Facebook-ul, exista o solutie ca sa ii deblochez contul?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica te duci sa ii deblochezi contul dar habar n-ai. Esti la fel ca el. Descurca-te.

| Arseia a răspuns:

Da exista o solutie.
Solutia ar fi sa iei contact cu cei de la FB si sa le explici ce si cum printr-un mail, telefon, printr-o modalitate de contact si support acceptata si de ei.
Nu uita sa fi politicos pt.ca vei avea mai multe sanse asa.
Nu cred ca trebuie sa iti spun cum poti lua contact cu ei sau apela la supportul lor.
Spor!

| Xenoverse1 a răspuns (pentru darrio2007):

Deci nu pot face nimic, mersi de raspuns.

| AlexDarius3 a răspuns:

Cum adica i s-a blocat?