| ClaudiuLuca3404 a întrebat:

Salut, am un primit un link de la ceva prietena (poveste mai lunga) cu un link care m-a dus la un cont de Facebook. Dupa ce am iesit din aplicatie o inceput sa se instaleze aplicatia din nou. Nu m-a deconectat de pe cont. A doua problema e ca purtam o convs cu cineva pe wapp si cand am iesit se instala si ea. Credeti ca ar putea fi ceva manevra? Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| CataaS a răspuns:

Se instala din nou?
Mai apare ca și cum s-ar reinstala, atunci când se Actualizează și se întâmpla asta periodic. Nu as crede ca a fost altceva, mai ales dacă s-a întâmplat la ambele aplicații.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai cules un virus.

| ClaudiuLuca3404 explică (pentru mihai69):

Salut, unde as putea verifica asta?

| mihai69 a răspuns (pentru ClaudiuLuca3404):

Cu un antivirus.