| Denis_Denis_1998 a întrebat:

Salut, am un procesor Celeron b830 și 6 GB RAM laptopul se cheamă Fujitsu AH512 și am luat de la alt laptop Dell procesor Pentium B960 și vreau să întreb dacă merge sa pun la mine procesorul tinand cont că la mine pot scoate procesorul și sa îl schimb.Dau funda

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Vezi daca e compatibil al doilea procesor cu placa de baza, teoretic ar trebui sa mearga ca e acelasi socket dar depinde daca il suporta placa de baza.

Conform site-ului asta https://www.userbenchmark.com/System/Fujitsu-LIFEBOOK-AH512/1744 ar fi compatibil.