| Valeriu25 a întrebat:

Salut am un procesor Intel Core Duo CPU E6550 2,33 Ghz are placa video integrata, acum intervina problema nu gasesc driver pentru placa video. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| pvg a răspuns:

Daca vrei o descarcare rapido detectare si mai rapidă eu recomand slim driver

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă folosești Windows 7 arunca o privire în Automatic Updates/important updates și și în Optionals updates.Acolo ar trebui să le ai.Normal ca nu le ai că sunt recunoscute de Windows(unu autentic desigur) din prima, sau dacă nu se obțin prin update-uri.
Succes

| jhonny999 a răspuns:

Pentru recuperare urmeaza pasi.
Scrii in Google Touslesdrivers, click pe Mes drivers.descarca programul Maconfig.si install click pe butonul Lancer la Detection, iti va scana PC si iti va afisa driverele necesare, sau versiuni mai noi la driverele pe care le are Computerul tau.descarca drivarul Video si install.