| Username3 a întrebat:

Salut, am un radio pni clementine 8440 pe masina cu usb, dar cand bag stick-ul cu muzica imi spune no file chiar daca am muzica pe el cu format mp3 si fat32 formatat stick-ul

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Verifica numele fisierelor (si eventual a folderelor)!
Nici un nume nu are voie sa contina DIACRITICE, respectiv anumite semne speciale.
Regula sigura este ca numele sa contina doar literele alfabetului englez, cifrele 0-9, precum doar cateva semne, cum sunt: _ - #!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu suporta formatul pe care este inregistrata muzica, tu ai mp 3 pe stik poate el citeste doar audio.

| sierra1 a răspuns:

Alt stick ai incercat?

| UserRo10 a răspuns:

Incearca cu melodii track sau verifica titlul sa fie sub 50 caractere. Cel mai probabil stickul este de capacitate prea mare