| Adrian_Gindac_1992 a întrebat:

Am un router acasa ce il folosesc pentru un PC(conectat prin cablu) si pentru un laptop(conectat prin wireless). Am avut o problema cu laptop-ul si i-am reinstalat windows-ul. Acum doresc sa ma conectez la router prin wireless. Marea problema e ca nu mai stiu parola... S-ar putea sa ma conectez fara sa dau reset la router? HELP!
Dau funda =)!

Răspuns Câştigător
| GalatiCalculatoare a răspuns:

E simplu. du-te la pc. acceseaza routerul printr-un browser. si acolo poti vedea in setari parola. daca nu te descurci intra pe www.blog.comp-service.ro lasa-mi un mesaj si iti fac un tutorial. bafta.

1 răspuns:
| cosminX a răspuns:

In spatele routerului ai parola!