| anonim_4396 a întrebat:

Am un router cu wireless de la telekom, caruia i se aprind doar 2 becuri power si dsl, al treilea bec " online ", nu de aprinde. Ce pot face in aceasta situatie? In afara de a suna la ei, ca o sa sun, dar poate pot rezolva singura..multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Octawwian a răspuns:

Trebuie să aibă o gaură mica unde sa bagi un ac pentru a-l reseta.
Sau un buton mic de reset.
Baftă!

| anonim_4396 explică (pentru Octawwian):

Desi incercasem asta si nu mersese, am mai incercat o data si a functionat. Multumesc frumos

2 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Ori vezi de ai toate cablurile bagate bine si nu o iesit cumva