| Laur195 a întrebat:

Am un router Huawei B310s si dupa ce i-am facut o actualizare nu mai vrea sa porneasca...De fapt sta doar butonul POWER aprins, si dupa pur si simplu se blocheaza si sta asa... URGENT

2 răspunsuri:
| Alexandru_Emanuel_1998_JBvg a răspuns:

Probabil serverul e de vina.Da-i restart din spate..Este un buton de pornire si oprire... Daca nu merge incearca cu un ac sa-i dai resetare(Pe undeva prin spate sau laterale o sa vezi o gaurica mica cat sa intre un ac)baga acolo si apasa pana se reseteaza..Astept raspuns daca ti-a mers?

| Laur195 explică (pentru Alexandru_Emanuel_1998_JBvg):

Nu, incercasem deja lucrurile astea...azi am fost la Orange cu el si au constatat ca e stricat...e al 3-lea in 2 ani care mi se strica laughing oricum am primit altul