| sammyr a întrebat:

Am un router TP Link. Chestia ca mi-a mers dar acum cand conectez si pc-ul sau telefonul la wifi nu merge. ca si cum nu as fi conectat la net. ceva solutii?

2 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Reset router si reconfigurare pentru internet, schimbarea parolei pentru accesul la interfata routerului, parolarea wifi-ului.

| ChristianXLX a răspuns:

Pai trebuie configurat din nou routerul, intra pe 192.168.1.1 de pe calculator si acolo ai si parola si tot, si cand incerci sa te conectezi la net, iti va da undeva, ce dispozitiv incearca sa intre in router, si configurezi sa poata sa transmita