| Denis_Denis_1998 a întrebat:

Salut, am un router wifi ZTE și prind la download Speed de abia 800kbs și doresc să îmi cumpăr un router wifi cu 2 antene care ajunge până la 10mbs pe secundă și sunt de la moldtelecom. Mă întreb pot să îl schimb? Nu voi avea probleme daca pun cablurile în routerul nou, nu voi avea probleme sa nu meargă wifi sau ceva?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Depinde si ce net iti INTRA in router. Esti din R. Moldova, nu? Unde locuiesti? Am un DIR-300 resoftat cu ultimul dd-wrt disponibil pentru el, ar trebui sa iti mearga WiFi-ul cel putin decent.

| Denis_Denis_1998 explică (pentru GabiDumitrescu):

Sunt din r.moldova

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Denis_Denis_1998):

Asta a inteles, ca ai zis MoldTelecom. Ce localitate?