| Dennis1234 a întrebat:

Am un router wireless și vreau sa schimb parola, dar nu mai știu username-ul și nici parola! Exista vreo modalitate prin care sa intru in configurațiile router-ului și dacă da, care?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Aceeasi modalitate ca atunci cand l-ai setat prima data! Greu?

| BlondaFrumoasa a răspuns:

La routerul meu parola si usserul este scris pe spatele aparatului ( router wireless ). Dar daca nu mai sti parola incearca sa resetezi routeru, este o gaurica mica unde apesi si se reseteaza la setarile din fabrica inclusiv parola care sper ca la tine este ca si la mine scrisa pe spatele routerului.