| Toti2013 a întrebat:

Am un router wireless primit din Italia si vreau sa il conectez sa am wireless dar nu stiu cum. Eu am internet de la Romtelecom click net. Imi poate zice cineva cum sa fac sa am wireless? Daca e routerul din Italia trebuie cumva decodat?

4 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Nu stiu daca merge sa bagi direct, cred ca trebuie din modem sa bagi in ruter

| awspam a răspuns:

Dar apropo de romtelcom ala http://www.speedtest.net/my-result/3371424680?ref=nf eu am net din alta parte si merge mult mai bine ca ala lor

| njohn a răspuns:

Pai la internetul de la romtelecom iti da si router

| Unicubeii a răspuns:

Probabil ca va trebui sa chemi echipa care te-a ajutat sa il montezi. Poate pot inlocui routerele dar trebuie decodat.