| Alexyu a întrebat:

Am un ruter Wireless si am semnal cand slab cand puternic. Cum pot sa-l fac sa ramana la semnal inalt! FUNDA

Răspuns Câştigător
| MrHeadshot a răspuns:

Incearca sa stai cat mai aproape de router! Dar sa stii ca si viteza internetului e importanta! Informeazate si vezi ce viteza ai la internet! Bfta! Funda?big grin

1 răspuns:
| wpqr1 a răspuns:

Probabil e problema banala. Adica la priza. Sau este un ruter foarte prost.
Ia un ruter de la clicknet. este ieftin si foarte practic. Funda?