| Gabi001 a întrebat:

Salut.Am un s3 si un sistem genius 1250, el este 2.1.Problema este ca atunci cand pun pe pc videoclipuri filmate cu telefonul basul se aude pe boxe si nu pe suboofar, pe melodii normale sau youtube sau video se aude normal dar de la telefon se aude urat rau de tot ca basul este scos prin boxa.Ce as putea face? Exista un program ceva?

5 răspunsuri:
| raduflorentinb34 a răspuns:

Poti icerca sa scoti boxele si sa le bagi din nou
Poti sa mai incerci sa reintalezi telefonul si windowsul linuxul etc.
Funda?

| Gabi001 explică (pentru raduflorentinb34):

Am facut asta, alta idee?

| raduflorentinb34 a răspuns (pentru Gabi001):

Sa-l resoftezi

| Gabi001 explică (pentru raduflorentinb34):

Am facut toate cele spuse mai sus si degeaba

| raduflorentinb34 a răspuns (pentru Gabi001):

Nu stiu alta idee