| cristihu a întrebat:

Am un Samsung F480. Internetul merge pe el, dar aplicatiile care se conecteaza la internet nu merg (UC Btowser, Opera Mini, Facebook, etc.). Aveti idee de ce? Trebuie adaugate ceva setari? Sau ce? sad

2 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Probabil aceste aplicatii nu sunt compatibile pentru telefonul tau.
Nu orice descarci in telefon este compatibil cu el.

| razvan05 a răspuns:

Salut. cel mai bine este sa suni la Relatii Cu Clientii din reteau in care te afli si ei te ajuta cel mai bine in legatura cu toate setarile pentru internet si tot ce vrei tu. Au acces direct la internetul din telefonul tau. Bafta!winking