| bibi5961 a întrebat:

am un Samsung galaxy ace, memoria interna a telefonului este de 170 mb (foarte mica), cand instalez ceva, nu pot instala decat pe memoria telefonului, nu ma lasa sa instalez pe card sau macar dupa ce instalez, sa-l pot muta pe card. acum am multe programe care nu le pot instala pentru ca nu mai am memorie interna. ce solutie imi dati pentru a putea sa instalez pe card programe/jocuri? dau funda. multumesc de ajutor

2 răspunsuri:
| 5a a răspuns:

Ai gresit categoria, pui intrebari legate de sex sau dragoste nu de jocuri sau telefoane.
Tu esti cumva orb?

| bibi5961 explică (pentru 5a):

Da...vad cam in ceata. mergi si mai cultivate, hai jet.