| Dominic1234 a întrebat:

Salut, am un Samsung Galaxy J3 2016, si de marti, a inceput sa-mi apara o dunga pe ecran, dunga apare doar daca las ecranul inchis minim 3 minute, de la ce poate fi si de ce? (Am incercat sa filmez si nu apare dunga in filmare). Precizez ca nu l-am scapat jos si ca are folie de sticla pe ecran. https://www.youtube.com/watch?v=DsNX5VrD4Dg&feature=yout u.be

1 răspuns:
| TUDQR79 a răspuns:

Posibil sa fi iesit asa din fabrica, am avut si eu o problema asemanatoare la un iHunt Hero nou nout, apareau dungi pe ecran pentru cateva secunde ca si cum ar fi dus display-ul si incepea ecranul sa se stinga si sa se aprinda foarte rapid