| norbi2013 a întrebat:

Salut, am un Samsung galaxy mini 2 si am incercat sa il boot-ez si sa ii bag alta versiune de android... si dupa un timp ii tot aparea la deschidere logoul Samsung si un triunghi galben cu semnul exclamarii si dupa aparea gt-s7500 si tot intra in recovery si nu stiu cum sa mai intru pe el, ma puteti ajuta va rog

Răspuns Câştigător
| supermdmario a răspuns:

Telefonul este brickuit deoarece nu ai procedat cum trebuie la flash-uirea unui alt rom.
cu ajutorul Samsung kies sau odin, poti readuce inapoi la viata telefonul.cauta info pe xda developers.

1 răspuns: