| Întunericul a întrebat:

Am un Samsung Galaxy mini GT-S5570 și am băgat de prea multe ori codul de deblocare greșit iar acum îmi cere datele de la contul google pentru deblocare mai precis Nume utilizator (e-mail) și parola dar nu mi l.e acceptă. Știți vreun alt mijloc de.al debloca?
Mulțume anticipat!

Răspuns Câştigător
| GabiFTW96 a răspuns:

Incearca sa intri de pe PC/Laptop ori alt telefon si sa incerci sa iti bagi acolo datele care le-ai incercat pe telefonul tau si vezi daca merg. Daca nu merg inseamna ca nu ti le m-ai amintesti. Ai o functie acolo la google unde poti sa iti recuperezi parola daca ai uitat-o ei trimitanduti un e-mail sau un sms pe numarul pe care a fost facut.

Alt mijloc de deblocare in afara de asta nu cred ca exista, decat sa il duci de unde l-ai luat.

1 răspuns:
| iDarkness a răspuns:

Hi.
Cauta pe Youtube: "Hard resset Galaxy mini GT-asa" si urmeaza tutorialul.
T/C.