| BitKode a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini s5570i si tocmai i-am instalat softul deoarece nu se mai deschidea.Acum nu ma mai lasa sa instalez nici o aplicatie.Inainte aveam pou si barscanner dar acum nu merge.Am dat la setari si surse necunoscute. Dupa ce intru in instalare dau instal si se incarca iar apoi zice aplicatia nu este instalata. ce sa fac ca sa mearga?

Răspuns Câştigător
| XxAnonimuXx a răspuns:

Fisierul ep care l-ai descarcat este posibil sa fie necunoscut.
In sensul ca fisierul nu este pentru telefoane