| AlexBg a întrebat:

Salut
Am un Samsung galaxy mini si de la un timp cablul de date nu mai functioneaza cum trebuie.(sunt sigur ca e din cauza telefonului caci am conectat alt telefon cu acelasi cablu si a mers)
In trecut cand apasam acolo la butonul acela de sub imaginea cu robotelul ala ver de la android se conecta iar robotelu ala devenea rosu.
Abum apas spune ca mam conectat si nici nu se face rosu robotelul nici nu am acces la telefon.
mentionez ca merge incarcat la cablul de date.

Nu vreau raspunsuri de genul iti trebuie kies.
Am incercat, se intampla cam acelasi lucru.

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Incearca si revino la setarile din fabrica ale telefonului. Dar ai grija ca pierzi ce este in memoria lui.

| Adrian_Constantin_Mocanu_1988 a răspuns:

Prima oara nu se pierde ce e in memoria lui.si nu are treaba.mufa(connectoru)acolo unde il incarci sa fie de vina..sauu..daca ai husa din aceea de silicon sa o dai jos cand conectezi cablu