| Jhonny18Villa a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Note 3 de la Orange. Pot sa ii fac update la Android 4.4.2 KitKat? Daca da, cum?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Everestcompany a răspuns:

Urmeaza pasii: Setari- Despre telefon- Actualizari sistem. Pentru a actualiza versiunea Android, ai nevoie de conexiune la internet (Wi-fi, megabyti, sau o optiune cu internet nelimitat).

| Jhonny18Villa explică (pentru Everestcompany):

Am intrat si cand apas pe actualizare se conecteaza cu serverul si spune ca au fost instalate ultimele actualizari, desi am android 4.3

| Everestcompany a răspuns (pentru Jhonny18Villa):

Inseamna ca este actualizat daca apare ca au fost instalate ultimele actualizari. Inseamna ca e totul ok.