| andrei727 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S Duos si voiam sa il incarc. M-am duc la priza am pus incarcatorul in ea si am bagat celalta parte in telefon. Ciudat imi arata ca nu incarca. L-am stins, l-am aprins din nou si tot nu merge, apoi m-am dus la PC cu USB sa vad daca se incarca si nici aici nu se incarca. Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| andrei690 a răspuns:

Pai e o problema a telefonului din interior cu siguranta. Poate ca incarcatorul s a defectat si a stricat si telefonul cand ai incercat sa il incarci. Cand duci telefonul l a reparat du si incarcatorulwinking

1 răspuns:
| andreiboss44 a răspuns:

Desfa capacu' scoate bateria si bag-o din nou!