| John90 a întrebat:

Salut am un Samsung Galaxy S+ problema e ca nu pot trimite doar un mesaj daca depasesc 160 de cuvinte mi se converteste automat in multimedia msg si nici nu merge sa il trimit e destul de enervant... aveti idee cum sa fac sa pot trimite mai multe mesaje de odata? funda!

1 răspuns:
| RIO02 a răspuns:

Eu stiu, dar v-a costa mai mult mesajul.Cumpara un alt telefon de exemplu: eu am un iphone 4 s si pot scrie cate litere vreau, dar nu te sfatuiesc sa iti iei iphone nu poti lua aplicatiile decat din itunes.happy