| xFinetti a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S2 Plus,iar pana acum de mai multe ori mi s-a intamplat sa nu imi mai recunoasca cartela (sim).Imi apare un mesaj " reteaua nu va mai fi disponibila, pana cand nu ve-ti introduce o cartela valabila"+reporniti. Stie cineva de la ce poate fi..de la cartela si trebuie schimbata, telefon sau mai are cineva acceiasi problema? funda!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cartela este terminata.Mergi sa ti-o schimbe.Gratuit.Nu pierzi nimic de pe ea.

1 răspuns:
| shockyke3elovecs a răspuns:

Incearca sa schimbi cartela, daca face tot la fel inseamna ca este din slotul de la cartela, trebuie schimbat happy