| GeorgeBuhnici08 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S2 Plus si am versinea 4.1.2 Jelly Bean si vreau sa imi dau update 4.2.2 Jelly Bean.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pentru S2 plus a aparut de ceva vreme 4.2.2 oficial.
@GeorgeBuhnici08 desi nu imi place numele asta laughing trebuie sa zic, daca vrei 4.2.2 trebuie instalat cu odin daca nu iti apare cand dai la verificare actualizare

6 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Nu a aparut 4.2.2 pentru Samsung galaxy s2 happy nu ai cum sa ii faci upgrade doar daca ii pui o versiune de cyanogenmod (o versiunea neofficiala dar o sa ai ceva bug-uri)

| GeorgeBuhnici08 explică (pentru sltlp):

Dar nu stiu cum sa umblu prin odin.

| Evolution a răspuns (pentru sltlp):

Nu are nici-o treaba odin cu upgrade-urile officiale. Foloseste Samsung kies pentru upgrade-urile officiale si daca a aparut 4.2.2 (ceea ce nu cred) o sa isi faca upgrade sau o sa spuna ca ai deja ultima versiune actuala happy

| sltlp a răspuns (pentru Evolution):

Ba are treaba cu update-urile oficiale. Poti sa faci update prin odin si sa ramai cu garantia. Si da, a aparut, dar puteai sa cauti pe google inainte sa ma contrazici... http://bit.ly/1emJTR9

| sltlp a răspuns (pentru GeorgeBuhnici08):

Tutorial youtube sau da adresa de email.

| Evolution a răspuns (pentru sltlp):

Ce rost are sa faci upgrade-urile officiale prin odin daca ai Samsung kies de la Samsung official si le poti face fara odin happy

| sltlp a răspuns (pentru Evolution):

Pentru S2 plus a aparut de ceva vreme 4.2.2 oficial.
@GeorgeBuhnici08 desi nu imi place numele asta laughing trebuie sa zic, daca vrei 4.2.2 trebuie instalat cu odin daca nu iti apare cand dai la verificare actualizare