| LovelySmile98 a întrebat:

Am un Samsung galaxy S2 si nu mai porneste.Nici cand il bag la incarcat.Imi licareste ecranul cu imaginea bateriei pe ecran dar nu se inarca. Nu porneste deloc telefonul. Care credeti ca ar fi problema?

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Incercati sa scoateti bateria si apoi sa puneti din nou si sa puneti bine fixat in lacas si apoi mai incercati sa va incarcati! Daca nu va merge, daca aveti garantia, puteti sa mergeti de unde l-ati procurat telefonul si spuneti care e problema si va putea trimite in reparatie la specialistii din Bucuresti!

| ErikMp a răspuns:

Este o defectiune de la fabrica.Il duci inapoi si spui sa ti-l schimbe.

| JumpmaN78 a răspuns:

Il duci inapoi de unde l-ai cumparat, si spui problemele pe care le are.

| SpecialDenis a răspuns:

Sunt posibile 2 lucruri : 1. Să fie arsă placa de bază sau să-ți facă scurt din cauza unei piese sau 2.Să ai probleme cu mufa de încărcare