| Petrica123 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3. De dimineata mi-au aparut ca sunt conectate castile insa,eu nu am conectat nimic la el.
Problema este ca nu se m-ai aude difuzorul,sau cand vb la telefon acea persoana nu ma aude pana ce nu dau pe,, speaker,,.
Oare care sa fie problema?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e o problema de la telefon asa i s-a intamplat si unui prieten i-a intrat zapada acolo unde bagi castile si ii arata ca are castile conectate..Iti recomand sa iei un betisor de urechi si sa cureti cu atentie!

2 răspunsuri:
| FocuS2 a răspuns:

E defecta mufa de la casti, din cauza asta nu iti nerge difuzor. Telefonul citeste castile?

| pilimon12 a răspuns:

Dai un restart la telefon, si mie mi-a facut la fel, nu se mai auzea nimic si nu puteam vorbi.I-am dat restart si gata!