| Costel_Sorin_Radu_1999 a întrebat:

Salut, am un Samsung galaxy s4 si cand dau sa trimit un mesaj imi apare ATENTIE! Este posibil ca mesajul sa fie deteriorat pe dispozitivul de destinatie. Schimbati modul de introducere la automat.Cum fac asta?

Răspuns Câştigător
| ShawolSkehehdanfdldi a răspuns:

Daca folosesti diacritice sau simbolurile incluse in tastatura Samsung (aici ma refer la acele inimioare, stelute, etc.) este posibil ca destinatarului sa nu-i apara, iar diacriticile sa fie inlocuite cu,,?''. Este posibil doar in cazul in care destinatarul nu are si el aceste simboluri incluse in tastatura sa.
Nu poti sa dezactivezi aceasta functie.
Nu se va intampla nimic, doar ca nu vor putea vedea acele stelute, inimioare, etc.

Sper ca te-am ajutat. big grin O zi buna! ^-^