| Bogdan0770 a întrebat:

Salut, am un Samsung Galaxy S4 si l-am scapat pe parchet. Totul in regula, cand l-am ridicat am observat ca toutch screen-ul nu mai merge. Telefonul nu are nicio zgarietura, nu e spat merg doar butoanele de jos. Cum pot rezolva asta acasa?

2 răspunsuri:
| Thedarklightofthemoon a răspuns:

Cred ca atunci cand a cazut s-a dereglat, iti recomand sa il duci la un service.

| Antonia9292 a răspuns:

Buna. Eu am lucrat la un GSM si iti zic ca este spart display-ul 100%. Stiu ca pare greu de crezut dar la telefoanele S4 se intampla chestia asta frecvent. Inlocuirea display-ului este in jur de 250 de lei. Succes!