| Ionut7743 a întrebat:

Salut.

Am un Samsung galaxy tab 2.
Il am de cativa ani buni, si vreau sa il folosesc in masina ca sa pun muzica si pentru gps.
Vreau sa folosesc aplicatii gen : waze, Youtube, itube, chestii basic care te ajuta in masina la condus.
vreau un sistem de operare care sa mearga bine, deoarece tableta este veche si sistemul ei merge greu chiar si dupa revenirea la setarile din fabrica.
Si daca se poate si un tutorial cum sa ii schimb sistemul si root.
Multumesc mult anticipat.

Răspuns Câştigător
| heddy10 a răspuns:

Sper ca te ajuta asta :

http://www.android.gs/......llow-cm13/

| Ionut7743 explică (pentru heddy10):

Dar o sa meargă bine 6.0 pe tab2?

| heddy10 a răspuns (pentru Ionut7743):

Asta nu stiu sa-ti zic. Ar trebui sa mearga bine. Poti cauta pe Youtube tab2 cu Android 6.0 sa vezi care e treaba.

| Ionut7743 explică (pentru heddy10):

Am reușit după 2 ore jumate pentru ca îmi dădea niște erori la boot și după la instalarea antroidului. Merge bine. Are momente când se mai blochează 2 secunde, dar oricum e mult mai bine ca înainte. Mulțumesc mult

| heddy10 a răspuns (pentru Ionut7743):

Cu mare plăcere! happy