| anonimul465 a întrebat:

Am un Samsung galaxy tab2 si vreau sa ii dau resetare la setarile din fabrica, insa am cateva jocuri la care nu vreau sa pierd progresul. pot face cumva sa il pastrez si cand il instalez iar sa fie din nou?

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Daca ai tableta root-atata poti face back-up la aplicatii cu tot cu datele si setarile lor cu programul asta https://play.google.com/......ps/details alta metoda fara root nu stiu.

| Gr0v3 a răspuns:

Da se poate big grin faci asa:
Setari->Creati si restabiliti copii de rezerva->bifezi Creati o copie de rezerva pentru datele aplicatiei...si restabilire automata. Si ai terminat dai restaurare din fabrica, se va sterge unele aplicatii si fisiere suplimentare... ma rog, cand vei instala aplicatia vei avea progresele aplicatieibig grin Bafta funda?

| anonimul465 explică (pentru Gr0v3):

Am facut asta insa cand am instalat din nou jocul nu mai eram la acelasi nivel.