| MyloveisJamaica a întrebat:

Am un Samsung galaxy xcover GT-S5690, si imi apare pe ecran asta:
Ne pare rau!
Aplicatia Samsung keypad (procesul com.sec.android.imputmethod.axt9) s-a oprit in mod neasteptat. Incercati din nou. si aceasta eroare apare incontinuu pe ecran si nu pot scapa de ea. aveti vreo idee ce pot face?

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Incearca sa descarci de pe net o alta aplicatie keyboard. de asemenea inainte de asta incearca sa intri in setari aplicatii si sa o opresti fortat, apoi sa dai clear data (sau cache, tot de acolo)