| SkullDrawer a întrebat:

Am un Samsung GT-C3010 si am un card microSD si nu stiu de ce nu mi-l citeste crying ce pot sa fac ?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca sa il scoti si sa sufli putin in locasul respectiv. Poate are putin praf.Si introdu-l iar.Cu atentie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cardul e bun garantat? Pe alt telefon merge? Ai cautat pe net specificatiile telefonului, suporta marimea cardului? Daca da, asigura-te ca merge alt card in telefonul tau, asa vei stii daca e slotul defect sau nu, daca nu e defect slotul, dai un format la card intr-un alt telefon.