| Sorina_Miruna_1972 a întrebat:

Am un Samsung J5 (NU E 2016) si nu mai am memorie in telefon.Am in el un card SD de 4 GB si as vrea sa mut cateva poze si videoclipuri pe card.De fiecare data cand le selectez pentru a le muta nu imi parare decat varianta "stergere".Nu pot instala un file manager deoarece nu mai am memorie.Va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| LinxCont a răspuns:

Poate ar trebui copiate intr-un calculator sau chiar pe un site online.

Cardul ar trebui schimbat cu unul mai mare, de preferat de la 16GB in sus, clasa 10.
http://www.altex.ro/......rder/price

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu le poti muta pentru ca sunt deja acolo. Se salveaza automat pe cardul sd.

| Clorox a răspuns:

Cred ca esti constienta ca doar o poza la full are peste 1Mb! Iti dai si tu seama de ce zic...Cred laughing