| bulletforalice92 a întrebat:

Salut, am un Samsung lindy gt-m5650, si vreau sa il resoftez, am cele 2 mini cd uri, problema la el este de soft se deschide imi apare logo ul apoi se inchide la loc se redeschide si tot asa, treaba este ca telefonul trebuie sa fie deschis iar el nu se deschide, ca sa il resoftez la un doctor gsm ma costa 56 de lei

5 răspunsuri:
| TheAnonimous3037 a răspuns:

Du-l de unde l-ai cumparat si zile sa ti-l resofteze daca mai ai garantie. Daca nu mai ai nu stiu cat ar putea sa coste.

| pr0ph3t a răspuns:

Resoftarea este mai complicata, mai bine incearca o actualizare de softwinking

| bulletforalice92 explică (pentru pr0ph3t):

Cum pot face asta? telefonul nu se poate deschide

| pr0ph3t a răspuns:

Vezi daca ai optiunea de update in pc studio, trebuie sa-l ai pe cd, daca mu-l ai da si tu un pc studio jos
de pe net
alta varianta ar fi asta: http://www.tsar3000.com/....../index.php

| bulletforalice92 explică (pentru pr0ph3t):

Partea proasta e ca mi am faramat cablul de date acum ceva timp